Choose your pricing plan

  • MONTHLY

    130$
    Try it for one month!
    Valid for one month
    • PRIVATE LESSONS
  • GROUP - MONTHLY

    95$
    Perfect for small youth groups or siblings.
    Valid for one month
    • GROUP LESSONS
    • UP TO 5 STUDENTS